Dnes je středa 28. října 2020, svátek má Státní svátek, zítra Silvie

Měna
zákazník nepřihlášený | registrace | přihlásit se

Úvod / Katalog zboží / Žaluzie / Horizontální:


HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE jsou nejpoužívanějším stínícím prvkem, pro svou jednoduchou obsluhu, možnost plynule regulovat úroveň zastínění v místnosti (vytahováním a naklápěním lamel) a dnes již v nepřeberné barevné škále lamel i příslušenství svou dekorativností.

Technický popis
Hliníkové lamely jsou v šířkách 16, 25, 35 a 50 mm. Užší lamely 16mm doporučujeme pro menší rozměry cca do 1 m2, obvyklou šíři 25 mm pro okna cca 1 - 2 m2 a šíři 35 a 50 mm nejlépe vyniknou ve velkých plochách nad 2 m2. Ovládají se zpravidla vytahovacím provázkem s natáčecí tyčkou, "nekonečným" provázkem (kuličkovým či pleteným) nebo elektricky.

Možnosti použití
Pro snadnější orientaci v mnoha možnostech provedení horizontálních žaluzií je rozdělíme na tři hlavní skupiny podle způsobu umístění na:

Žaluzie volně visící osazujeme přes celý okenní otvor, či výklenek, zakrývající celá okna a stávají se významným doplňkem interiéru.

Žaluzie s bočním vedením umístěné na křídlech oken jsou provedením různá pro jednotlivé typy oken. Pro plastová okna byl vyvinut typ IsoDesignâ, pro dřevěná euro okna velmi zdařilá imitace dřeva ( popř. jinde uvedené dřevěné žaluzie) a pro šroubovaná "paneláková" či špaletová okna činžovních domů provedení meziskelní.

Žaluzie do střešních oken, kde je speciálními konstrukčními prvky zajištěno ovládání lamel i ve větších úhlech sklonu. Vrcholem preciznosti provedení a technické propracovanosti žaluzií pro střešní okna jsou výrobky firmy Velux (pouze pro okna Velux).

KONTAKTUJTE NÁS, PROSÍM, OHLEDNĚ KONKRÉTNÍ POPTÁVKY.
Na základě zaměření pro Vás připravíme zcela přesnou cenovou nabídku.


židle série RAYA

Židle série Raya jsou vyrobeny pro maximální pohodlí. 
Ergonomický design, výškově nastavitelné područky, opěrák zad a sedák, který lze nastavit i do hloubky. 
Vše je spojeno synchronní mechanikou a dohromady vytváří takzvané “dynamické sezení” splňující očekávání lidí, kteří u svých pracovních stolů tráví více jak deset hodin denně. 


>>>

Sphere card
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere card.

Naše stránky

Kontakt

Volejte:
+420 603 442 569

Pište:
info@mach-interiery.cz

Vzorkovna a odběr zboží:
Šrobárova 17, Praha 3

Sortiment matrací

Zajímavá nabídka kvalitních značkových, zdravotních matrací.
klikněte zde >>>